Gorąco polecam, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego tarasu :) Miły i nienaganny kontakt z Panem Łukaszem na każdym etapie, profesjonalne porady w kwestii wyboru materiału. Montaż sprawny i terminowy. Zdecydowanie należy się 5 z plusem, wszystkie opinie o firmie są w pełni zasłużone :)
Karolina Jędrzejczak
